Młodszy specjalista ds. organizacji podróży służbowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

OBOWIĄZKI:
  • Organizacja podróży służbowych pracowników i współpracowników z różnych lokalizacji, zarówno krajowych, jak i zagranicznych;
  • Rezerwacja hoteli, lotów, pociągów, wynajem samochodów itp;
  • Wyszukiwanie najbardziej optymalnych ofert podróży;
  • Przygotowywanie estymacji kosztów oraz raportów;
  • Wsparcie pracowników i współpracowników podczas podróży w nagłych sytuacjach (np. odwołanie lotu);
  • Tworzenie, edytowanie, korygowanie oraz tłumaczenie dokumentacji w języku angielskim i polskim;
  • Wsparcie zespołu i firmy w realizacji bieżących zadań, w tym w bieżących pracach administracyjno-biurowych;
  • Współpraca z dostawcami, tworzenie analiz i porównań;
  • Obsługiwanie urządzeń biurowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, lub student studiów niestacjonarnych (mile widziane kierunki: administracyjne/ finansowe/ ekonomia lub pokrewne);
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – poziom min. B2;
  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel i Word);
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy;
  • Skrupulatność, dokładność, sumienność w działaniu;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit (m.in. pakiet Multisport);
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Elastyczne godziny pracy w określonym przedziale;
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego i niemieckiego;
  • Firmowe integracje.

Informacje o firmie
Pracuj z najlepszymi!
Seargin to prężnie działająca międzynarodowa organizacja, zajmująca się nowoczesnymi technologiami, trzykrotnie wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.
Wspieramy znane międzynarodowe marki oraz liderów w swoich sektorach poprzez dostarczenie innych usług IT w formie Body&Team Leasing oraz Aplication Managed Services.
Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia.

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Administratorem Twoich danych osobowych jest Seargin Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-278) przy ul. Chrzanowskiego 11. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Seargin w tym m.in. przysługujących Ci praw znajdziesz pod https://seargin.com/privacy-policy/.

Aktualizacja: 08.05.2023