Monter - Elektromonter szaf sterowniczych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe (elektryk lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1

Opis stanowiska

  • Montaż szaf sterowniczych
  • Podłączenie kabli i przewodów na podstawie dokumentacji technicznej
  • Realizacja prac wg. dokumentacji technicznej
  • Wykonanie instalacji elektrycznej szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją elektryczną i wytycznymi
  • Montaż tras kablowych oraz kabli na maszynach i urządzeniach

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość szkoleń i awansu w strukturach firmy
  • benefity

Aktualizacja: 05.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl