Ogłoszenie nieaktualne

Monter Mechanik

Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Obowiązki:

  • montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją
  • ogólne prace ślusarskie - wiercenie, gwintowanie przy pomocy elektronarzędzi, cięcie, przecinanie metali
  • dobór oraz obsługa podstawowych narzędzi
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • praca w zgodzie z zasadami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym (mechanik-monter maszyn i urządzeń)
  • mile widziane doświadczenie w czytaniu schematów pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania dokumentacji serwisowej
  • podstawowa znajomość czytania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

Aktualizacja: 18.05.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl