Ogłoszenie nieaktualne

Monter Prowadzący

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Monterzy, serwisanci,
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie instalacji hydrauliki siłowej na podstawie rysunku technicznego/ schematu hydraulicznego
  • Montaż systemów rurowych
  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego
  • Realizacja procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki siłowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zespołu produkcyjnego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność kierowania zespołem
Mile widziane:
  • Znajomość armatury hydraulicznej i komponentów
  • Umiejętność gięcia rur i sczepiania spoin metodą TIG
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Jak dojedziesz do pracy do Małkowa?
Dojazd do Małkowa możliwy jest:
- z Gdańska: komunikacją miejską linii 126 (z Wrzeszcza) lub linią Z17 (z Gdańsk Bysewo)
- z Gdyni: komunikacją miejską linii Z

Podróż autem z południowych dzielnic Gdańska (Matarnia, Kokoszki, Osowa) zajmuje około 20 minut, z Gdyni ok 30 minut.
Parking dla pracowników znajduje się na terenie firmy.
Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.