Monter konstrukcji stalowych i zbiorników ciśnieniowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych
Oczekiwania:
  • znajomość rysunku technicznego warsztatowego
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętności spawalnicze (sczepianie) w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych
Oferujemy:
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • praca o charakterze stałym
Informacje o firmie

Jesteśmy skoncentrowani na rynku oil & gas. Początkowo specjalizowaliśmy się
w produkcji elementów kontroli ciśnienia i pojemności w instalacjach
przemysłowych gazu ziemnego. Nasze produkty można spotkać
niemal w każdej kopalni, magazynie gazu i w wielu stacjach gazowych
w Polsce, a także i na świecie. Od 2016r. zaczęliśmy produkcję
aparatów dla przemysłu oil & gas, zbiorników magazynowych i
konstrukcji stalowych.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GSC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Ku Ujściu 4, 80-701 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@gsc.net.pl.

Aktualizacja: 10.10.2023