Ogłoszenie nieaktualne

Monter

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
35 - 45
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA:
- wykształcenie zasadnicze/średnie techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie w pracy na stanowisku montera maszyn i urządzeń,
- znajomość urządzeń pracujących  na statkach będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych.
OBOWIĄZKI:
- demontaże i montaże urządzeń na hali, statku lub innych obiekcie,
- przygotowywanie do weryfikacji i ocena zakresu prac do wykonania,
- uruchamianie urządzeń po przeglądzie /naprawie,
- wykonywanie podstawowych pomiarów detali i ocena ich stanu,
- praca z użyciem sprzętu do transportu pionowego i poziomego.
OERUJEMY:
- pracę w firmie uznanej na rynku krajowym i zagranicznym,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- pakiet socjalny.

Informacje o firmie
REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS Sp. z o.o. działa w strukturach grupy kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A.
Firma od ponad 70 lat rozwija swoje doświadczenie w złożonych produktach wymagających precyzji wykonawczej, szczególnie w układach napędów i sterowań hydraulicznych.
Precyzyjna produkcja, światowy serwis 24/7, mobilność ekip i jednoczesność prowadzonych usług, nietypowość wdrożeń wymagają najwyższej jakości wiedzy, doświadczenia pracowników i doskonałego zarządzania.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS SP. Z O.O. z siedzibą w: NA OSTROWIU 1, 80-958 GDAŃSK (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@rhs.rh.pl.

Aktualizacja: 22.11.2023