Ogłoszenie nieaktualne

Monter

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6800 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Corsa Industry Sp. z o. o.
Zatrudni na stanowisko: Monter

 Oferujemy:
• Dobre warunki płacowe i socjalne, bo wiemy, że zadowolony pracownik to nasza efektywność
• Umowę o pracę, podstawa plus premie, bo cenimy zaangażowanie
• Szkolenia, bo stawiamy na pracownika
• Rozwój zawodowy, bo wiedza którą zdobędziesz jest niszowa na rynku, a my Cię w nią wyposażymy

Główne zadania:
• przygotowanie do spawania elementów konstrukcyjnych, rurociągów, zbiorników, elementów kontenera
• Pomoc przy pracach/robotach modernizacji kotłowni wodnych i parowych
• Montaż konstrukcji stalowych

Wymagany profil kandydata:
• Umiejętność obsługi narzędzi - szlifierka itp.
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do pracy w terenie
• Umiejętność pracy w zespole

CV z klauzulą przetwarzania danych osobowych proszę przesłać na adres email [ukryte] z nazwą stanowiska w tytule.
Informacje o firmie
Jesteśmy producentem zespołów kotłowych oraz własnych automatyk certyfikowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Projektujemy, budujemy, wynajmujemy i serwisujemy kotłownie wodne i parowe dla przemysłu. Nie sprzedajemy kotłowni, sprzedajemy autorskie rozwiązania technologiczne. Współpracujemy z największymi w Polsce producentami mięsa, ryb, pralniami, producentami odzieży i wieloma innymi zakładami produkcyjnymi, gdzie para jest kluczowym nośnikiem energii. Zapewniamy 5 lat gwarancji na nasze kotłownie parowe. Prowadzimy sprzedaż chemii do wody przemysłowej i przeprowadzamy analizy fizykochemiczne na kotłowniach. Zajmujemy się również kondycjonowaniem wody kotłowej oraz czyszczeniem chemicznym kotłów parowych.

Aktualizacja: 15.03.2024