Nauczyciel matematyki- praca od zaraz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku siecią szkół. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście. Chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

POSZUKUJEMY MATEMATYKA NA ZASTĘPSTWO NA CAŁY ETAT (bądź część etatu) OD ZARAZ.

NIEPUBLICZNA SZKOŁA DZIENNA, zajęcia od poniedziałku do piątku, ramowo od 8:00 do 18:40.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość długofalowej współpracy
  • umowa o pracę
  • atmosfera oparta na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą
  • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych
  • klasy maksymalnie 24 osobowe
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania oraz obowiązki wynikające ze statutu szkoły
WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą
  • bardzo dobra umiejętność obsługi aplikacji Microsoft TEAMS oraz LIBRUSA
  • pasja, życzliwe nastawienie do uczniów
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy: [ukryte]

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.