Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista

Kameralne, prywatne przedszkole My First Academy na gdańskiej Morenie szuka pełnego pasji, zaangażowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca od stycznia 2024 r.

Jesteśmy przedszkolem matematyczno - językowym „My First Academy” Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA w Gdańsku. Dbamy o wysoki poziom nauczania, starannie dobieramy kadrę dydaktyczną, mamy rozbudowaną i atrakcyjną ofertę zajęć. Zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki podczas zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Tworzymy w przedszkolu atmosferę zaufania i szacunku, która sprzyja zdobywaniu wiedzy i wzajemnym dobrym relacjom. Stawiamy na rozwój nauczycieli oraz przyjazną atmosferę.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kreatywne podejście
  • wysoki poziom energii
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • gotowość do ciągłego rozwoju i doskonalenia się
  • chęć pracy z dziećmi
Zadania:
  • zapewnienie komfortowej, opartej na szacunku i empatii opieki nad dziećmi w przedszkolu
  • pomoc w planowaniu i realizacji zajęć dydaktycznych
  • dbanie o pozytywne relacje i komunikację z rodzicami
  • ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola oraz czynny udział w działalności przedszkola
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych
  • udział w szkoleniach i warsztatach
  • dostęp do platform edukacyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] w tytule dodając Nauczyciel wychowania przedszkolnego”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.