Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina Osowa w Gdańsku zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Szukamy Nauczyciela z pasją i serdeczną postawą, który czerpie radość i satysfakcję z wykonywanej pracy .
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna),
  • bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz rodzicami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktywność, kreatywność,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • wysoka kultura osobista.
Obowiązki:
  • opieka nad dziećmi, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo,
  • organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania,
  • współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,
  • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,
  • czynny udział w działalności przedszkola,
  • aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,
  • 6-godzinny dzień pracy w systemie dwuzmianowym,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • wsparcie merytoryczne,
  • możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną i serdeczną atmosferę.

Aktualizacja: 21.12.2023