Obsługa gości /Kasjer w Aquaparku Reda

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aquapark Reda poszukuje pracownika do obsługi gości na hali basenowej oraz w strefie kasowej Jeśli marzysz o pracy w wakacyjnym klimacie pośród palm i rekinów - zgłoś się do nas! Mile widziany status studenta zaocznego.

Wymagania
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • komunikatywność oraz przyjazne usposobienie
  • sumienność i odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki
  • obsługa gości na hali basenowej
  • sprzedaż biletów i rozliczanie klientów
  • reagowanie na bieżące potrzeby gości
  • dbanie o porządek przy atrakcjach wodnych
  • współpraca z innymi strefami obiektu

Oferujemy
  • elastyczny grafik
  • szkolenia wewnętrzne
  • prace w młodym i zgranym zespole

CV opatrzone klauzulą prosimy wysłać na [ukryte]
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do końca marca.