Obsługa sklepu online/Wyszkolimy w realizacji indywidualnych zamówień

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Prężnie rozwijająca się polska firma  zajmująca się sprzedażą akcesoriów fryzjerskich poszukuje pracowników. Działamy na rynku od kilkunastu lat, dlatego oferujemy stabilną i długoterminową współpracę z dużymi możliwościami rozwoju.
Nauczymy Cię wykonywania prac związanych z przygotowaniem zamówień Klientów.

  • Obsługa zamówień online oraz personalizacja produktów
Praca będzie odbywała się w Gdańsku - Jasień. Prywatny parking pod firmą oraz blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.

Główne zadania:
  • przeróbka towaru Klienta zgodnie z wytycznymi
  • prawidłowe pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wydawanie paczek kurierowi, pilnowani stanów magazynowych
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • realizacja zamówień online i SM
  • terminowa realizacja zleceń
Wymagania:
  • zdolności manualne
  • cierpliwość i skupienie
  • dynamika w działaniu
  • pozytywne podejście
  • chęć do nauki
W zamian za to my oferujemy:
  • długoterminową współpracę - umowa o pracę
  • dobrą atmosferę
  • możliwość awansu
  • terminowa podstawa + premie i prowizje
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV drogą mailową wraz z poniższym dopiskiem dotyczącym zgody przetwarzania danych osobowych. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "OBSŁUGA ONLINE I PRZERÓBKI"

Aktualizacja: 24.02.2024