Operator granulatora otrębowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Wykształcenie m.in. zawodowe lub średnie techniczne.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej min. 2 lata.
  • Umiejętności związane z obsługą systemów sterujących maszyn i urządzeń.
  • Praca w systemie zmianowym.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie produkcji pelletu otrębowego.
  • Nadzór nad bezawaryjnym i efektywnym procesem granulacji otrąb oraz procesami towarzyszącymi.
  • Kontrola pracy, ustawień i regulacja pelletyzera otrębowego oraz warunków magazynowania.
  • Monitorowanie stanu przyrządów pomiarowych.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i w zespole o dużym doświadczeniu w branży.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem z system premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wyższej specjalizacji.
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Trójmiasta.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatne ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, sportowy.
  • Udział w zakładowych programach socjalnych.

Aktualizacja: 19.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl