Operator ujęć i stacji uzdatniania wody

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja Straszyn

Twoje codziennie obowiązki będą polegały na:
  • Obsłudze technologicznej ujęć i stacji uzdatniania wody
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. zawodowego - mile widziane kierunki mechanik, elektryk, elektromonter
  • Dyspozycyjności do pracy na II zmiany w systemie równoważnym
  • Prawa jazdy kat. B
  • Braku przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne grupy E2
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport
  • Miesięczne premie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony
  • Możliwość dofinansowania koszów dojazdu do pracy transportem publicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV na adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny pod numerem  [ukryte] .

Dołącz do Gdańskich Wodociągów.

Aktualizacja: 15.09.2023