Pizzerman - Gdańsk - Cacko Pizza - Lawendowe Wzgórze

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
7500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Cześć!
Jesteśmy miejscem w którym specjalizujemy się w pizzy napoletańskiej i poszukujemy pizzaiolo, który dołączy do naszego zgranego zespołu. Jeśli jesteś pasjonatem kuchni włoskiej i potrafisz tworzyć wyjątkowe pizze, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:
  • Przygotowywanie ciasta zgodnie z naszymi standardami
  • Przygotowanie odpowiednich składników na pizzę
  • Pieczenie pizzy
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie standardów dotyczących jakości, prezentacji i czasu realizacji zamówień
  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego w celu zapewnienia płynnego przebiegu pracy
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku kuchennym
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Dbałość o szczegóły i wysoka jakość pracy
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny grafik
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
Stawka uzależniana od doświadczenia - 26-28 netto/h.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i dołączenia do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny!

Aktualizacja: 20.06.2023