Ogłoszenie nieaktualne

Polernik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Miejsce pracy: Kosakowo / pomorskie

Obowiązki:
- czyszczenie, polerowanie, detailing
- przygotowanie samochodów do wydania klientowi po naprawie
- przygotowanie samochodów do sprzedaży
- detailing wnętrza samochodów

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej
- komunikatywność
- zaangażowanie
- prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Rozwój zawodowy i pracę w doświadczonym zespole
-Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
-Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Opiekę medyczną
-Niezbędne narzędzia pracy
-Kartę MultiSport

Administratorem danych osobowych jest Auto Miras Sp. z o.o. 83-330 Pępowo Gdańska 62, NIP: 5891931316. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.