Pomoc kuchenna w przedszkolu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy osoby na stanowisko Pomoc kuchenna w Przedszkolu Marchewka na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku (ul. Marzeń 2).

Wymagania:
  • szukamy osoby, która lubi pracować w kuchni oraz jest dobrze zorganizowana
  • możliwość pracy w godzinach 8:30-16:30 od pon. do piątku
  • przynajmniej 3 letni staż zawodowy (nie ważne na jakim stanowisku i w jakim zawodzie)
  • doświadczenie w zbiorowym żywieniu będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
  • bieżące utrzymywanie zaplecza kuchennego w czystości (w tym mycie podłóg i ścian, lodówek, konserwacja mebli nierdzewnych, itp.)
  • obsługa zmywalni (opłukiwanie naczyń, obsługa zmywarki, osuszanie naczyń, dezynfekcja wózków itp.)
  • obieranie i krojenie warzyw
  • doraźnie pomoc kucharzom w przygotowywaniu posiłków
Praca w zespole 3 osobowym - 2 kucharki + pomoc. Większość prac wykonywanych jest wspólnie zespołowo. Wspólnie obierane są warzywa, wspólnie myte są naczynia gdy jest ich więcej w danym momencie itd.

Oferujemy:
  • pracę w rodzinnej firmie
  • miłą i kulturalną atmosferę
  • umowę o pracę na pełen etat w dni robocze od 8:30-16:30 (bez weekendów, wieczorów itp)
  • darmowe wyżywienie oraz napoje (herbata, kawa) na miejscu z naszej kuchni
  • dopłacamy do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej Luxmed

Prosimy o przesłanie CV - aplikacje bez CV nie będą brane pod uwagę. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
p.s. ogłoszenie dotyczy naszego Przedszkola na osiedlu Wiszące Ogrody przy ul. Marzeń 2 (Gdańsk Jasień)

Aktualizacja: 25.08.2023