Ogłoszenie nieaktualne

Pośrednik Pracy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Doradztwo i consulting,
HR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy pośrednika pracy lub doradcy zawodowego – mile widziane
  • pracowitość
  • przedsiębiorczość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie
  • potrzeba pomagania bezrobotnym osobom z niepełnosprawnością w znalezieniu pracy
  • dyspozycyjność do pracy od pół etatu do pełnego etatu
Zakres obowiązków:
30% czasu pracy z dokumentacją (skanowanie, uzupełniane danych w programie word i excel)
30% czasu pracy – spotkania z bezrobotnymi osobami z niepełnosprawnością, wspólna analiza ogłoszeń o pracę
20% czasu pracy – kontakty telefoniczne z pracodawcami – pozyskiwanie ofert pracy
20% czasu pracy – wyszukiwanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych zgodnych z profilem uczestnika projektu

Czym będziesz się zajmować:
  • rekrutacją uczestników do projektu,
  • współorganizowaniem z doradcą zawodowym szkoleń i staży zawodowych dla uczestników,
  • pośrednictwem pracy,
  • organizowaniem spotkań z pracodawcami,
  • wprowadzeniem do zatrudnienia,
  • monitorowaniem zatrudnienia,
  • promocją projektu,
  • bieżące raportowaniem wyników pracy,
  • uczestniczeniem w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Fundacji w zakresie oferowanych usług,
  • prowadzeniem dokumentacji projektowej w zakresie swojego zadania.
Co oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań dającą poczucie realnego wpływu na zmianę sytuacji Osób z Niepełnosprawnościami na rynku pracy,
  • przyjazne środowisko pracy w zespole ludzi z pasją,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • pracę na cały etat,
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb.
Dodatkowo, jesteśmy otwarci na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Pytania i CV z zamieszczoną klauzulą RODO należy kierować na adres email: [ukryte] . W temacie wiadomości prosimy wpisać: Pośrednik Pracy - Gdańsk. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Fundacja Aktywności Zawodowej od 2008 roku zajmuje się wspomaganiem Osób z Niepełnosprawnościami i ich pracodawców na rynku pracy. Więcej informacji:
  • Facebook: https://www.facebook.com/fundacjaaktywnoscizawodowej/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/fundacja-aktywnosci-zawodowej
  • Spis NGO: https://spis.ngo.pl/277508-fundacja-aktywnosci-zawodowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacje Aktywności Zawodowej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aktualizacja: 25.01.2024