Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Back Office

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy nowego pracownika do Back Office
Oferujemy pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.  Zapraszamy!

 Zakres obowiązków:
  • Aktywne wsparcie działu handlowego w zakresie sprzedaży,
  • Sporządzanie umów sprzedaży,
  • Sporządzanie ofert i wycen indywidualnych,
  • Bieżące raportowanie sprzedaży i przygotowanych ofert,
  • Ścisła współpraca z działem handlowym,
  • Wsparcie klienta w obsłudze posprzedażowej,
  • Sporządzanie prezentacji produktowych w PowerPoint w oparciu o przygotowaną ofertę,
Nasze wymagania:
  • Praktyczna znajomość MS Office w tym szczególnie Excel,
  • Zdolności interpersonalne i wysoki poziom komunikatywności,
  • Odpowiedzialność,
  • Dokładność,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji własnej pracy: planowania, realizacji zadań oraz ustalania priorytetów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dołącz do naszego zgranego i kreatywnego zespołu!

Informacje o firmie
Krusel to głównie aranżacja przestrzeni biurowych. Zgodnie z naszą filozofią na biuro patrzymy całościowo, starając się stworzyć komfortowe, przyjazne i efektywne przestrzenie sprzyjające motywacji do pracy. Kreujemy innowacyjne rozwiązania, które łączą w sobie charakter biurowy i relaksacyjny w dbałości o dobre samopoczucie pracowników. Wyposażamy i projektujemy także przestrzenie inwestycyjne – apartamentowe oraz apart-hotelowe. Jesteśmy jedynym w Polsce Północnej autoryzowanym dealerem kultowej marki Herman Miller.

Aktualizacja: 22.08.2023