Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

PRACOWNIK BIUROWY

Jako Pracownik Biurowy będziesz kluczowym ogniwem naszego zespołu, wspierając nas w codziennych operacjach biurowych oraz utrzymaniu wysokiego standardu obsługi klienta.

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:
  • Obsługa korespondencji i kontaktu z klientami
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Wspieranie organizacji szkoleń
  • Przygotowywanie harmonogramów spotkań i szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Współpraca z klientami i partnerami w celu uzyskania dofinansowań na projekty szkoleniowe, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, monitorowanie procesu ubiegania się o środki
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (warunek konieczny)
  • Umiejętność organizacji pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/cr9lc