Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • handel - doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie- prawo jazdy kat. B
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska

  • praca w dziale obsługi klienta
  • sprzedaż farb i tynków, mat. budowlanych
  • telefoniczny kontakt z kontrahentami
  • kontrola stanów towarów- składanie zamówień u producentów
  • przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

  • stałą pracę w doświadczonym zespole
  • systematyczne szkolenia w branży materiałów budowlanych
  • podnoszenie kwalifikacji handlowych
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • praca z nowoczesnym oprogramowaniem
  • budowanie wartości i relacji z partnerem
  • wyjazdy na profesjonalne szkolenia z materiałów budowlanych
  • nowoczesne rozwiązania w budownictwie
  • możliwość rozwoju zawodowego, realizacja marzeń
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aktualizacja: 10.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl