Pracownik biurowo administracyjny, Gdańsk, ½ etatu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Gdańsku poszukuje pracownika biurowo – administracyjnego w wymiarze pracy ½ etatu.

Jesteśmy Oddziałem Samorządu Zawodowego zrzeszającego biegłych rewidentów. Naszą misją jest m. in. zapewnienie wysokiego poziomu wykonywania zawodu biegłego rewidenta, zapewnienie przepływu informacji między KRBR a środowiskiem biegłych rewidentów oraz integracja środowiska zawodowego.

Najważniejsze zadania :
- Bieżąca obsługa biura ( odbieranie i wysyłanie maili, telefonów,  dbanie o porządek )
- Zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencją
- Wspieranie koordynacji działań Oddziału
- Przygotowywanie analiz i zestawień
- Obsługa szkoleń, spotkań stacjonarnych oraz zdalnych ( przygotowanie i sprzątanie sali szkoleniowej )
- Dbanie o wizerunek samorządu

Nasze wymagania :
- Wysoka kultura osobista i sumienność
- Dobra komunikatywność
- Umiejętność obsługi komputera ( w szczególności pakiet Office ) oraz urządzeń biurowych
-  Dobra organizacja pracy
-  Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy :
- Stabilność zatrudnienia
- Elastyczny czas pracy – ½ etatu
- Zatrudnienie na umowę o pracę / umowę zlecenie – zależnie od preferencji pracownika
- Przyjazną atmosferę

Informacje o firmie

Regionalne oddziały PIBR powstały w wyniku uchwały I Krajowego Zjazdu Biegłych Rewidentów w sprawie powołania Regionalnych oddziałów Krajowej Izby Biegłych Rewidentów (obecnie Polska Izba Biegłych Rewidentów) z 20 czerwca 1992 r. Stanowi ona, że regionalne oddziały powstaną w miejscowościach, w których znajdują się siedziby Okręgowych Oddziałów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) i obejmować będą biegłych rewidentów z terenu działania Oddziału Okręgowego SKwP. Regionalne oddziały zostały utworzone, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie PIBR i działalności zawodowej biegłych rewidentów.

Od 2002 r. posiadamy własną siedzibę przy ul. Grunwaldzkiej 212. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażoną salą szkoleniową, która w komfortowych warunkach mieści 50 osób. Z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej dynamicznie organizując wiele szkoleń i spotkań dla naszych biegłych rewidentów. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce O/Gdańsk przy organizacji szkoleń o tematyce księgowej oraz angażujemy się w ważne wydarzenia z perspektywy zawodu.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy gdansk@pibr.org.pl wpisując klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 19.07.2023