Pracownik ds. Administracji Platformy Dystrybucyjnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 1 zmiany (8-16)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę obiadową w wysokości 210 zł/miesiąc

Zadania:
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, skaner)
  • kontrolowanie tras i kierowców na podstawie GPS
  • bieżąca komunikacja z wewnętrznymi działami firmy oraz współpracującymi firmami przewozowymi

Wymagania:
  • dobra znajomość pakietu Office (Exel, Outlook)
  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność