Pracownik ds. kontenerów morskich

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie przeglądów technicznych w kontenerach morskich,
  • sporządzanie raportów z dokonanych przeglądów technicznych,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • rzetelne podejście do wykonywania obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia przygotowujące do pracy przy kontenerach chłodniczych,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [ukryte] wraz z numerem referencyjnym w temacie AKC/GDA lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Ref-Con Service Sp. J. z siedzibą w Gdyni działa na rynku od 1991 roku zajmując się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego. Współpracujemy  z  Armatorami z całego świata. Jesteśmy także autoryzowanym centrum serwisowym producentów kontenerów chłodniczych.

Aktualizacja: 14.03.2024