Pracownik magazynu - AleZwierzaki Chwaszczyno

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3760 - 4400
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

AleZwierzaki – dynamicznie rozwijająca się firma w branży Pet Food prowadząca sprzedaż online poszukuje Pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU – ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH

MIEJSCE PRACY: CHWASZCZYNO

OPIS STANOWISKA:
  • Przeliczanie, skanowanie i zbieranie zamówień klientów,
  • Wykładanie i segregowanie towaru w magazynie wg standardów i procedur,
  • Inne prace magazynowe.

WYMAGANIA:
  • Systematyczność i sumienność w wykonywanych obowiązkach,
  • Tempo pracy - przystosowane do ilości wysyłanych paczek,
  • Godziny pracy; 40h / tygodniowo:
poniedziałek / wtorek 6.00-16.00
środa 7.00 - 15.00
czwartek / piatek 7.00-13.00
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
 OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku,
  • Stałe godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę AleZwierzaki Małgorzata Kulpa (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Aktualizacja: 06.09.2023