Pracownik restauracji pracowniczej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

W zależności od doświadczenia będziesz wykonywał obowiązki:

  •  praca na zmywaku naczyń stołowych, opróżnianie tac, segregowanie naczyń, obsługa zmywarki, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, prace porządkowe w obrębie zaplecza restauracji - szatnie, toalety, korytarz
  • lub obsługa klientów w restauracji pracowniczej, przygotowywanie restauracji do śniadań oraz lunchu, dbanie o czystość w restauracji, uzupełnianie towarów w lodówkach oraz na bufecie, obsługa kasy fiskalnej
  • lub przygotowywanie posiłków - śniadania, dania obiadowe, produkty na wynos, wydawanie dań, uzupełnianie bufetu, dbanie o ład i porządek w kuchni oraz na zapleczu magazynowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dodatkowe świadczenia, m.in. prywatną opiekę medyczną Luxmed, Multisport, bony na święta, płatny program poleceń pracowniczych, dodatkowy urlop na wolontariat.

Aktualizacja: 09.09.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl