Pracownik serwisu sprzątającego

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-20.00 7/8 etatu

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości na obszarze biurowym
  • Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek
  • Dbałość o czystość na kuchni oraz w łazienkach
  • Gospodarowanie środkami czystości

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie po okresie próbnym również umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z dziedzin (psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Aktualizacja: 15.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl