Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik socjalny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Stowarzyszenie Opiekuńczo Resocjalizacyjne “Prometeusz” ogłasza nabór na stanowisko – pracownik socjalny w Schronisku dla Osób Bezdomnych w Gdańsku przy ul. Zakopiańskiej 40.
Wymagania :
– wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego (zgodnie z wymogami ustawy o pomocy społecznej);
– znajomość podstaw prawnych ustawy o pomocy społecznej;
– umiejętność korzystania z narzędzi pracy socjalnej tj. wywiad środowiskowy, kontrakt socjalny oraz metod i technik pracy z klientami;
– znajomość oprogramowania WYWIAD Plus;
– umiejętność obsługi komputera oraz programów Word, Excel;
– umiejętność pracy w zespole;
– dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność;
– umiejętność radzenia sobie ze stresem;
Zakres obowiązków :
– bieżąca praca socjalna z podopiecznymi;
– prowadzenie dokumentacji podopiecznych;
– stała współpraca z pracownikami socjalnymi OPS-ów oraz innymi instytucjami;
– poradnictwo indywidualne;
– prowadzenie zajęć grupowych;
Oferujemy:
– umowę o pracę;
– pracę od poniedziałku do piątku od godziny 08.00 do 16.00;
– prywatne ubezpieczenie medyczne;
– miłą i przyjazną atmosferę;
- wynagrodzenie od 5000,00 brutto.
Termin rozpoczęcia pracy: listopad 2023r.
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e -mail : [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zakopiańskiej 40, adres e-mail: biuro@prometeusz.org