Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel edukacyjny

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Teren na którym będziesz pracować,  to region maksymalnie do 5km od Twojego miejsca zamieszkania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  1. Wsparcie przy realizowanych projektach edukacyjnych;
  2. Branie udziału w szkoleniach organizowanych przez Zleceniodawcę;
  3. Nawiązywanie i ciągłe dbanie o relacje z placówkami edukacyjnymi, w wyznaczonym obszarze.
  4. Prowadzenie korespondencji zarówno z placówkami edukacyjnymi jak i klientami indywidualnymi;
  5. Dążenie do doskonalenia w zakresie mającym wpływ na organizację pracy.
  6. Organizacja grafików i zajęć dla dzieci z Arytmetyki Mentalnej.

NASZE WYMAGANIA

Oczekujemy od Ciebie:
•  Przynajmniej roku doświadczenia w sprzedaży.
• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu;
• Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy – nie przychodzisz codziennie do biura ponieważ to Ty ustalasz grafik dopasowany do potrzeb i możliwości swoich Klientów;
• Umiejętności pozyskiwania nowych Klientów oraz doświadczenia w realizacji planów sprzedaży;
• Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług do Klientów B2B;
• Prawa jazdy kat. B. będzie atutem.

OFERUJEMY
  • Pracę zgodną z kalendarzem roku szkolnego – aktywności dopasowane do okresu trwania roku szkolnego, wakacji, świąt, ferii szkolnych; chyba że będziesz chciał/a podjąć się dodatkowych projektów,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego –  zarobki zależą od twojego zaangażowania,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B,
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe i stałe wsparcie rozwijające Twoje kompetencje;
  • Elastyczny grafik, rozliczamy się z aktywności i rezultatów, nie z godzin.
  • Dobra atmosfera i wspierające środowisko :)

Informacje o firmie
AMAkids to międzynarodowa firma rozwijająca się w modelu franczyzowym. Prowadzimy zajęcia z Arytmetyki Mentalnej, rozwijając potencjał funkcjonowania dziecięcych mózgów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową https://amakids.pl/

Aktualizacja: 22.06.2023