Ogłoszenie nieaktualne

Psycholog dziecięcy

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy prężnie rozwijającym się gabinetem psychologiczno-logopedycznym, na trójmiejskim rynku działamy już 7 lat. Do swojego Zespołu poszukujemy doświadczonych psychologów/psycholożek. Pracujemy głównie z dziećmi w wieku 2- 10 lat i ich rodzicami.

Poszukujemy osoby na stanowisko: PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Praca głównie popołudniami (poniedziałek i piątek) i/lub soboty

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami
  • Dyspozycyjność w poniedziałki/piątki w godzinach popołudniowych i/lub w soboty
  • Mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia kierunkowe (szczególnie TUS)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychologicznych lub pracy z całą rodziną.
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych i grup wsparcia
  • Zaangażowanie i chęć do pracy z dziećmi i ich rodzinami
OBOWIĄZKI:
  • Planowanie i prowadzenie terapii psychologicznej
  • Sporządzanie programu terapeutycznego i niezbędnych dokumentów
  • Prowadzenie konsultacji z rodzicami (stacjonarnie i on-line) oraz konsultacji z całą rodziną
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub faktura
  • Możliwość pracy w innych projektach realizowanych w naszym gabinecie (tworzenie ebooków, kart pracy, webinarów)
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Wsparcie zespołu specjalistów (psycholog, logopeda)
  • Regularne koleżeńskie superwizje
  • Pracę w komfortowym i dobrze wyposażonym gabinecie
Aplikacje prosimy składać na [ukryte] . W tytule wiadomości prosimy wpisać PSYCHOLOG.