Python Developer - Rozwój Urządzenia Sterującego z wykorzystaniem MQTT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Programowanie,
Testowanie,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Stanowisko: Python Developer - Rozwój Urządzenia Sterującego z wykorzystaniem MQTT
Poszukujemy doświadczonego Python Developera, który dołączy do naszego zespołu zajmującego się rozwojem zaawansowanego urządzenia sterującego.
Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania sterującego dla naszego urządzenia, wykorzystującego protokół MQTT.
  • Integracja i obsługa komunikacji przez MQTT z innymi urządzeniami i platformami.
  • Testowanie, debugowanie i optymalizacja kodu związane z protokołem MQTT.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej związanej z implementacją MQTT.
Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python - minimum 2 lata doświadczenia.
  • Znajomość bibliotek Paho MQTT i narzędzi Pythonowych do obsługi MQTT.
  • Doświadczenie w integracji i komunikacji z urządzeniami przez MQTT.
  • Framework Django.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z urządzeniami sterującymi.
  • Znajomość systemów operacyjnych i protokołów komunikacyjnych.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra komunikacja.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Oferujemy:
  • Pracę przy innowacyjnym projekcie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Brak korporacyjnej atmosfery i nudnej pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV na adres [adres e-mail]. Dołącz do nas, aby wspólnie rozwijać przyszłość sterowania urządzeniami.
Miejsce pracy: Gdańsk lub zdalnie.
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Informacje o firmie
Zespół ADVANT tworzą ludzie o bogatym doświadczeniu oraz szerokim spektrum umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować projekty, które wymagają zarówno podejścia inżynieryjnego, jak i kreatywnego. Od lat wdrażamy w życie innowacyjne rozwiązania dla czołowych firm związanych z branżą elektroenergetyczną w Polsce oraz za granicą.
Specjalizujemy się w projektowaniu przyszłościowych rozwiązań, które nie powielają produktów i usług już dostępnych na rynku, a rozbudowują je i wzbogacają o nowe funkcjonalności. Nasze projekty to zawsze autorskie pomysły, perfekcyjnie skrojone zarówno pod względem wykorzystanych technologii jak i designu.