Recepcjonista / Recepcjonistka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego: B2+, C1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz pracy w grupie
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność organizacji czasu oraz ustalania priorytetów

Zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa centrali telefonicznej, skrzynki mailowej, korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Kontrola i nadzorowanie prac serwisu sprzątającego i florystycznego
  • Ewidencjonowanie obiegu dokumentów w biurze
  • Utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług
  • Rezerwacja sal konferencyjnych
  • Bieżący kontakt z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku; godziny pracy pomiędzy 13:30 a 17:30
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Umowę zlecenie, stawka 28,00 zł brutto/h
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Aktualizacja: 05.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl