Recepcjonistka / Recepcjonista w Hotelu w centrum Gdańska

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista

Hotel Fama Residence, mieszczący się w sercu Gdańska przy ul. Długiej poszukuje osoby do pracy na cały etat na stanowisko recepcjonisty.

Jeżeli twoją pasją jest praca z ludźmi, jesteś sumienny, dokładny i zaangażowany oraz posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (minimum B2), to ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków obejmuje m.in.:
  • bieżącą obsługę Gościa hotelowego (meldowanie, wymeldowanie, obsługa płatności, wystawianie faktur, udzielanie informacji)
  • sprzedaż pokoi hotelowych, tworzenie i edycja rezerwacji
  • obsługę programu recepcyjnego KW Hotel, portali rezerwacyjnych oraz plików pakietu Office
  • przygotowywanie raportów dziennych oraz organizacja dokumentacji
  • prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi (oznaczanie pokoi czystych i do posprzątania)
  • ścisłą współpracę z innymi działami hotelu
Praca przebiega w systemie zmianowym w godzinach 7-19 i 19-7. Dzięki elastycznemu grafikowi może to być idealna opcja dla studenta.
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
CV prosimy przesyłać na adres mailowy [ukryte]

Aktualizacja: 16.04.2023