Specjalista ds. Turystyki Gdańsk Alfa Centrum

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, największego polskiego biura podróży. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że ITAKI świat jest piękny!

Poszukujemy kandydatów do pracy w salonie firmowym biura podróży ITAKA w CH Alfa w Gdańsku, na Przymorzu. Praca dedykowana jest dla osób, których pasją są podróże, pragną poznawać świat i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Pomagamy ludziom spełniać ich marzenia i dotrzeć do najpiękniejszych zakątków Ziemi. Jeśli kochasz podróże - nawet bez doświadczenia zawodowego - możesz znaleźć u nas pracę. Zachęcamy do przesłania CV.

Twój zakres obowiązków:
  • doradztwo i kompleksowa obsługa klienta indywidualnego,
  • sprzedaż usług turystycznych,
  • obsługa systemów rezerwacyjnych i CRM,
  • prowadzenie obsługi posprzedażowej i ewidencji sprzedaży.
Nasze wymagania:
  • chęć podróżowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • nastawianie na realizacje celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność, zgoda na pracę w weekendy.
To oferujemy:
  • pracę bezpośrednio związaną z podróżami i poznawaniem świata,
  • dobą atmosferę w pracy i indywidulane podejście do każdej zatrudnionej osoby,
  • rozwojową pracę w doświadczonym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość udziału w konferencjach zagranicznych i wyjazdach studyjnych,
  • karty MultiSport.
Wymiar czasu pracy: Szukamy osoby gotowej podjąć pracę w pełnym wymiarze pracy. Grafiki są opracowywane z uwzględniłem próśb osób zatrudnionych.
Miejsce pracy: Salon Itaki w CH Alfa w Gdańsku.