Recepcjonistka/Recepcjonista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dom Wypoczynkowy Rzemieślnik w Gdańsku Jelitkowie
zatrudni osobę na stanowisku recepcjonisty/stki;
Zadania:
- wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości;
- meldowanie i wymeldowywanie gości;
- naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych;
- praca w systemie zmianowym;

Wymagania:
- rzetelność w wykonywanej pracy
- wysoka kultura osobista,
- miła aparycja
- dyspozycyjność, otwartość na zmiany i umiejętność pracy pod presją
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV na adres e-mail [ukryte]
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 04.08.2023