Referent ds. sprzedaży i administracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania, odpowiedzialności i sumienności.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu.
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Chęci rozwoju własnego i udziału w rozwoju spółki.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale obsługi: klienta, logistyki, zakupów, znajomość programu Navireo (mile widziane).

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta - sprzedaż i zamówienia.
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowo-sprzedażowo-magazynowej.
  • Analiza zamówień niezrealizowanych i stanów magazynowych.
  • Prace administracyjne.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy w celu zabezpieczenia właściwej i terminowej realizacji zamówień oraz zleceń.
  • Czynny udział w rozwoju spółki.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę, jednozmianową od poniedziałku do piątku.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne.
  • Wyjątkową atmosferę w pracy w młodym i entuzjastycznym zespole.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy + wczasy pod gruszą.

Aktualizacja: 23.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl