Rzemieślnik / Pracownik budowlany w przebudowie wnętrz

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz wykształcenie techniczne, (np. jako tynkarz, malarz, kafelkarz, monter suchej zabudowy itp.) oraz prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz doświadczenie w różnych obszarach rzemieślniczych
  • Jesteś gotowy do podróży (zapewniony pojazd + narzędzia)
  • Pracujesz systematycznie, zespołowo i ostrożnie
  • Wykazujesz się niezawodnością i osobistą odpowiedzialnością
Pracodawca oferuje
  • Pewną pracę i stały stosunek pracy
  • Wszechstronną i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość samodzielnej pracy
  • Nowoczesne środowisko pracy w firmie zarządzanej przez właściciela z płaską hierarchią, szybkimi procesami decyzyjnymi i otwartą kulturą korporacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakładowy plan emerytalny
  • "Fundusz radości i cierpienia”
  • Współpraca z "Corporate Benefits” i "JobRad”
Jeśli obecnie nie mieszkasz w okolicach Heilbronn, chętnie zajmiemy się Twoją przeprowadzką i zapewnimy zakwaterowanie pracownicze lub pomożemy w znalezieniu zakwaterowania.

Twoje zadania

  • Wspieranie zespołu przy zamówieniach klientów, np. wyposażenie pensjonatów
  • Drobne naprawy oraz modernizacje i renowacje nieruchomości
  • Udział w projektach bieżących poszczególnych oddziałów na miejscu

dla naszej lokalizacji w Heilbronn, Austraße 137 jak również innych krajowych lokalizacji.

Aktualizacja: 08.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl