Praktyka/staż w kadrach i płacach

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Studenta kierunku związanego z zarządzaniem zasobami ludzkimi (Kadry i Płace, inne pokrewne) znający/a podstawowe zagadnienia prawa pracy

 Zakres obowiązków obejmować będzie:
  • —obsługa kadrowo-płacowa klientów
  •  sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
  • — zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • — sprawnie posługujący się komputerem ( znający dobrze MF Office, w szczególności Excel)
  • — samodzielny, potrafiący zorganizować własną pracę

Zakres obowiązków:
  • — Naliczanie wynagrodzenia z tytułu umów o pracę oraz innych tytułów z uwzględnieniem wszelkich zasiłków, dodatków i potrąceń;
  •   Prowadzenie zagadnień związanych ze świadczeniami ZUS;
  •   Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON;
  •   Sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby spółki;
  •     Czynności związane z prowadzeniem akt osobowych / kadrowych;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych.
W zamian za pracę oferujemy:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • — pracę w firmie księgowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • — stałe godziny pracy
  • — wsparcie doświadczonych współpracowników
  • — możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie kadr i płac
Informacje o firmie
Biuro Rachunkowe „Komfort” prowadzi działalność nieprzerwanie od 1990 r.
W chwili obecnej z naszych usług korzysta ponad 140 podmiotów o różnych formach prawnych i strukturze własności oraz zakresie działalności: produkcyjnej, handlowej detalicznej i hurtowej, usługowej: doradczej, zarządczej, prawnej pośrednictwa itp. Aktualnie Biuro  Rachunkowe „KOMFORT” prowadzi pełną księgowość dla ponad 40 firm. Nasza firma posiada także doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla firm z branży spedycyjnej i logistycznej.
Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne 39540/2010 wydane przez Ministra, Finansów na świadczenie usług księgowych i podatkowych.

Aktualizacja: 07.08.2023