Ogłoszenie nieaktualne

Samodzielny referent

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

GŁÓWNE ZADANIA:
  • sporządzanie sprawozdań oraz okresowych meldunków i analiz w zakresie sprzętu kwaterunkowego;
  • organizowanie procesu naprawy sprzętu kwaterunkowego, zgłaszanie propozycji zmian w normach należności i obowiązujących przepisach regulujących gospodarkę sprzętem kwaterunkowym;
  • koordynowanie obrotu sprzętem kwaterunkowym z magazynów do administratorów oraz nadzór nad przemieszczaniem sprzętu pomiędzy administratorami;
  • uczestniczenie w odbiorach zakupionego sprzętu kwaterunkowego;
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia procedur przetargowych na zakup sprzętu kwaterunkowego, materiałów do produkcji i remontu sprzętu kwaterunkowego;
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie;
  • min. 3 lata doświadczenia;
  • umiejętność analizy dokumentacji księgowej w zakresie sprzętu kwaterunkowego;
  • znajomość podstawowych materiałów i procesów technologicznych w przemyśle meblarskim;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, dokładność, systematyczność;
  • znajomość ustawy „Prawo zamówień publicznych”.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę – pełen etat;
  • wynagrodzenie: 4700 – 5300 brutto;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • okresowe wyróżnienia dodatkową premią;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz do pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • benefity z Funduszu Socjalnego (m.in. „Wczasy pod Gruszą”, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony);
CV można składać:
•    listownie na adres: Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni ul. Jana  Kolna 8b
•    w wersji elektronicznej na adres e-mail:  [ukryte]
Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane aplikacje.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w C.V. poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 25.01.2024