Ogłoszenie nieaktualne

Serwisant - Elektronik

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Tworzymy zespół Elektroników.
Stawiamy na umiejętności praktyczne, zainteresowania i predyspozycje. Od samego początku, samodzielnie tworzymy nasze urządzenia, więc możliwe wyzwania znajdą się zarówno dla osób chcących projektować, nadzorować produkcje lub realizować bieżące prace serwisowe.

Oczekiwania:
  • umiejętność lutowania (THT, SMT do poziomu 0402),
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • podstawowe zdolności manualne.
Główne zadania:
  • montaż i demontaż urządzeń elektronicznych
  • diagnostyka oraz testowanie urządzeń po produkcji / wykonanych naprawach
  • kontrola procesów serwisowych
Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu - prześlij do nas aplikacje na adres e-mail podany przy ogłoszeniu.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem (ustalana indywidualnie - adekwatnie do umiejętności i doświadczenia),
  • elastyczny system czasu pracy (możliwe również zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, dzieło lub B2B),
  • nowoczesny sprzęt i akcesoria do pracy,
  • praca w małym gronie, z okazją do zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.
  • możliwość rozwijania zainteresowań i realizacji autorskich pomysłów.
Jak wygląda proces rekrutacji?
• Prześlij do nas swoje CV – to dobry, sprawdzony pierwszy krok :)
• Wiadomość e-mail – z potwierdzeniem zakwalifikowania aplikacji.
Skrzynki mailowe mamy czasem zapełnione, więc jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu 2 dni roboczych – śmiało można się przypomnieć :)
• Rozmowa telefoniczna / spotkanie rekrutacyjne - dzięki której lepiej Ciebie poznamy i wspólnie ocenimy możliwości współpracy.
• Wynik – zawsze otrzymasz od nas informacje zwrotną.

Jeśli pojawią się jakieś pytania - skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy.
Informacje o firmie
Jesteśmy producentem oprogramowania oraz interfejsów do komputerowej diagnostyki samochodowej. Tworzymy sprzęt dla profesjonalistów, autoryzowanych warsztatów, ale także dla prywatnych użytkowników.

W naszym zespole znajdziecie osoby dla których praca to przede wszystkim rozwijanie własnych zainteresowań i dla których ważniejsza jest realizacja autorskich pomysłów niż odgórnie narzuconych celów. Cały czas udoskonalamy naszą aktualną ofertę, wprowadzamy wymagane optymalizacje, a także podejmujemy wyzwania związane z wprowadzeniem zupełnie nowych, innowacyjnych rozwiązań. Więcej o nas na stronie www.maxiecu.com

Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, ale elektronika to twoja pasja i wiesz, że masz potencjał w tym kierunku - aplikuj! Zapewniamy wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów. Jeśli pojawią się jakieś pytania - skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy.

Aktualizacja: 01.08.2023