Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista Automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii na maszynach produkcyjnych,
  • Bieżącą konserwację oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych,
  • Wykonywanie remontów i modernizacji maszyn w zakresie automatyki,
  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń,
  • Uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • Kontakty z serwisami zewnętrznymi.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mechatronika, elektrotechnika, automatyka),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyka w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość zagadnień związanych z elektryką, elektroniką i automatyką maszyn (w szczególności sterowniki PLC Siemens Simatic S7),
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn,
  • Umiejętności analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność identyfikacji i usuwania usterek,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn w tym hydrauliki siłowej oraz pneumatyki,
  • Kreatywność i samodzielność,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Praca na 3 zmiany
To oferujemy
  • Szkolenia zawodowe,
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • System premiowy oparty na wynikach,
  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (Wczasy pod gruszą, karty podarunkowe dla dzieci),
  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej,

  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość przystąpienie do ubezpieczenia na życie,
  • Bardzo dobrą lokalizację przy stacji SKM,
  • Parking rowerowy
  • Parking samochodowy
Informacje o firmie
Specjalizujemy się w produkcji łożysk ślizgowych, taśm bimetalowych i proszków brązu. Mamy solidną pozycję na rynku od ponad 75 lat. Zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Dzielimy się doświadczeniami z pokolenia na pokolenie i stale rozwijamy kwalifikacje dzięki szkoleniom i współpracy z fachowcami z całego świata.
Jesteśmy dumni, że dzięki naszym standardom jakości i zaangażowaniu profesjonalnego zespołu doceniają nas największe marki branży Automotive. Zgrany zespół to też nasza mocna strona. Jest nas już pronad 900 osób.

Aktualizacja: 10.11.2023