Specjalista / Specjalista ds. marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i rozwijanie kanałów social media dla klientów agencji (Facebook, Instagram, Youtube),
  • Tworzenie i optymalizowanie płatnych kampanii Facebook Ads,
  • Realizacja strategii komunikacji marki, planowanie działań i tworzenie zdjęć oraz filmów z dziedziny medycyny i zdrowia,
  • Prowadzenie spotkań live na platformie StreamYard,
  • Tworzenie kreatywnych i unikatowych treści – copywriting, opracowanie spójnych przekazów marketingowo-promocyjnych, newsletterów w języku polskim i angielskim,
  • Analiza skuteczności i efektywności prowadzonych działań marketingowych,
  • Zarządzanie i optymalizacja treści na portalach pod kątem SEO,
  • Współpraca z podwykonawcami i drukarniami,
  • Bieżąca pomoc w działaniach marketingowych dla klientów agencji
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość rozwoju i realizacji swoich pomysłów,
  • Spotkania integracyjne,
  • Rodzinną i miłą atmosferę pracy,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu komunikacji marketingowej za pomocą mediów społecznościowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,
  • Zarządzanie i optymalizacja treści na portalach pod kątem SEO, lekkie pióro,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły,
  • Znajomość: Youtube, Facebook, Instagram, LinkedIn i nowoczesnych trendów w reklamie online,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programów graficznych (Photoshop, Canva) oraz do montażu filmów będzie dodatkowym atutem,
Informacje o firmie
UNICORN 2050 to rozwijająca się agencja marketingowa, która na co dzień skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów z branży medycznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu takich usług, które sprawiają, że nasi klienci zyskują przewagę nad innymi konkurencyjnymi firmami w przestrzeni Internetu, a przede wszystkim w social mediach. Tworzymy młody, zgrany oraz przyjazny zespół twórczych osób. Właśnie takich osób potrzebujemy w naszym zespole, które sprawią, że staniemy się jeszcze bardziej kreatywni.

Aktualizacja: 11.05.2023