Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży Usług Transportowych

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w codzienne obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Pozytywna energia
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwane nowych klientów
  • Tworzenie portfela klientów oddziału
  • Przygotowanie ofert handlowych dla klientów
  • Branie udziału w przetargach
  • Współpraca z działem operacyjnym
  • Przygotowywania raportów i zestawień

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Duża samodzielność w pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej, bo komfort pracy jest dla Nas ważny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ atrakcyjny i prosty system premiowy
  • Pracę w firmie, która inwestuje w nowe technologie
  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia
  • Korzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia, którym lubimy się dzielić
  • Otwartość na pomysły
  • Pracę w dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Możliwość rozwoju, swoich kompetencji
  • Ubezpieczenie grupowe

Aktualizacja: 13.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl