Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń i utrzymania systemów IT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Bezpieczeństwo / Audyt,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków:
  • Wdrożenia, konfiguracja i utrzymanie środowisk opartych na technologiach Microsoft Windows Server, MS 365, VMWare, Fortinet, przeprowadzanie audytów IT.
  • Zapewnianie niezawodnego funkcjonowania infrastruktury IT naszych klientów, w tym sieci, serwerów i systemów.
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową, w tym rozwiązaniami Fortinet i Ubiquiti.
  • Udzielanie specjalistycznego doradztwa oraz wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań i zabezpieczeń informatycznych, mających na celu zapewnienie optymalnej ochrony danych i infrastruktury klientów.
  • Monitorowanie wydajności systemów oraz identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i usprawnienia.
  • Tworzenie i aktualizacja kompleksowej dokumentacji dla klientów, obejmującej opis konfiguracji, procedur oraz polityk bezpieczeństwa.
  • Wsparcie o pomoc w rozwoju pracowników naszej firmy.
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w celu doboru odpowiednich rozwiązań dla naszych klientów, przygotowania wycen oraz harmonogramów wdrożeń.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w sprawach technicznych.
Nasze wymagania:
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań i realizacji projektów „od A do Z”.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji zespołowych, współpraca, wzajemne wsparcie i dążenie do wspólnych celów.
  • Pasja do pracy w IT oraz skupienie na ciągłym rozwoju zawodowym i podnoszeniu umiejętności związanych z obszarami takimi jak systemy operacyjne, rozwiązania sieciowe i chmurowe.
  • Odpowiedzialność i dojrzałość.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie certyfikatów poświadczających zdobytą wiedzę będzie mile widziane (Microsoft, Fortinet, VMWare, cyberbezpieczeństwo).
To oferujemy:
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub możliwość współpracy B2B, z atrakcyjnym i konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Partnerstwo i współpracę w rozwiązywaniu interesujących i innowacyjnych zadań, stwarzając przestrzeń do dzielenia się wiedzą i pomysłami.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym możliwość dofinansowania certyfikacji takich jak Microsoft 365, Microsoft, Fortinet, CISCO.
  • Wyjątkowy, przyjazny i koleżeński klimat w firmie, gdzie liczy się dobra atmosfera i wzajemne wsparcie.
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych.
Informacje o firmie
Nowe technologie to twoja pasja?
Szukasz wyzwań, możliwości rozwoju i przyjaznego miejsca do pracy?
Chcesz być ekspertem w zabezpieczeniach sieciowych, serwerach i pracy w chmurze?
Dołącz do naszego zespołu komputerowych zapaleńców, którzy każdego dnia skupiają się na ulepszaniu świata IT i prześlij nam swoje CV.
Czekamy na Ciebie w Global!
Global IT Solutions odnosi sukcesy i dynamicznie rozwija się w branży informatycznej. Dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi IT. Obsługujemy instytucje oraz małe i duże firmy z sektora prywatnego.
Cenimy sobie profesjonalizm, partnerstwo w pracy i budowanie relacji wolnych od stresu i presji.