Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. Kadr

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
HR,
Kadry,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: KAD/09/23

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KADR (HR)
Miejsce pracy: Gdańsk - Kokoszki,
Zadania:
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem, przebiegiem zatrudnienia oraz jego zakończeniem,
  • Koordynowanie oraz nadzór nad sprawami związanymi z rozliczaniem czasu pracy (listy obecności, wnioski urlopowe, grafiki pracy)
  • Nadzór i kontrola uprawnień i certyfikatów zawodowych wymaganych na stanowisku pracy, organizacja i kierowanie na wymagane szkolenia;
  • Prowadzenie teczek osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy;
  • Wprowadzanie zapisów do systemu kadrowo - płacowego niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń (grafiki pracy, nadgodziny, wachty, dyżury, nagrody, rozliczenia pracownicze i inne)
  • Udzielanie informacji i wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym, w zakresie spraw kadrowych, ZUS i innych pracowniczych we współpracy i wsparciu kierownika działu;
  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń związanych z obsługą PPE (Pracowniczy Program Emerytalny), PPK (Pracowniczy Program Kapitałowy), ubezpieczeniami medycznymi, grupowymi, kartami sportowymi, benefitami i ZFŚS
  • Obsługa portali wewnętrznych (intranet) w zakresie aktualizacji dokumentacji
  • Sporządzanie cyklicznych raportów na potrzeby kierownictwa w poszczególnych spółkach, na potrzeby statystyczne GUS, zestawienia miesięczne i raporty, dla audytów i kontroli- wymagane praktyczne umiejętności w zakresie wykorzystania programu Ms Excel
  • Udział w projektach dotyczących jubileuszy, spotkań czy imprez pracowniczych typu: spotkania świąteczne, jubileuszowe,  imprezy dla dzieci, działalność charytatywna pracodawcy
  • W przypadku zainteresowania tą tematyką: możliwość zaangażowania się i rozwijania w kierunku projektów rekrutacyjnych;
  • Stanowisko nie obejmuje zagadnień płacowych, nie wymagamy doświadczenia w tym zakresie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, chętnie kierunkowe w zakresie prawa pracy czy zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr lub wsparciu pracy działu kadr min 2 lata lub udokumentowana ścieżka edukacyjna i wiedza w tym zakresie, nie poparta doświadczeniem zawodowym, ale chęcią rozwijania się w tym zawodzie (w tym II przypadku praca rozpocznie się od stanowiska „młodszego specjalisty ds. kadr”);
  • Praktyczna znajomość podstawowych przepisów Kodeksu Pracy i umiejętność wsparcia w tym zakresie pracowników firmy;
  • Skrupulatność, solidność, doskonała organizacja pracy, zamiłowanie do porządku, terminowość w pracy;
  • Systematyczność w prowadzeniu dokumentacji;
  • Wysoka kultura osobista i wysokie standardy obsługi klientów wewnętrznych;
  • Świadomość swojej roli w organizacji, w tym respektowanie szczególnej organizacji pracy (centrum usług), podziału obowiązków jak i obowiązującej hierarchii
  • Chęć STAŁEGO uczenia się i otwartość na zmiany;
  • Umiejętność współpracy z strukturach rozproszonych (gdzie część  pracowników przebywa w innych biurach lub w terenie)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, z możliwością uzyskania dodatkowych premii - nagród półrocznych
  • Pracę w dynamicznej firmie, szybko rozwijającej się grupie kapitałowej; w kilkuosobowym zespole osób z doświadczeniem i wiedzą;
  • Wiele możliwości rozwoju i samodzielności w pracy- świetne wyzwanie zawodowe dla osób chcących wnieść swoje umiejętności i kompetencje do pracy zespołowej
  • Pracę w firmie, która pozostaje przyjazna, relacyjna i ceni sobie dobrą atmosferę i indywidualizm pomimo korporacyjnego ładu, który wprowadza
  • Możliwości szkolenia i rozwoju a także udziału w ciekawych projektach
  • Możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej i kart sportowych
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE), w którym Pracodawca odprowadza DODATKOWO 3,5% wynagrodzenia brutto Pracownika na jego indywidualne konto emerytalne;
Ofertę adresujemy także do osób, z mniejszym doświadczeniem, które ukończyły kursy czy szkolenia, studia kierunkowe ale nie mają jeszcze długiego doświadczenia - jednak z kadrami pragną związać się na dłużej, dalej poszerzać wiedzę i wykorzystać możliwość uczenia się od koleżanek z doświadczeniem - by uzyskać trwałe kompetencje na przyszłość.  Zaczniesz od stanowiska Młodszego specjalisty ds. kadr! Ta praca daje możliwość dalszego rozwoju, zapraszamy!
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAD/09/23 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 22.09.2023