Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: req51842

Zadania:
  • doradztwo i wsparcie w zakresie przestrzegania przepisów, decyzji administracyjnych i zasad ochrony środowiska na budowach
  • wsparcie podległych budów w zakresie gospodarowania odpadami oraz ochrony: wód, powietrza, bioróżnorodności i powierzchni ziemi
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu wewnętrznych standardów dotyczących ochrony środowiska
  • doradztwo i wsparcie przy wnioskowaniu o decyzje administracyjne w zakresie środowiska
  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych do polskich urzędów, wsparcie budów przy sprawozdawczości
  • środowiskowej na terenie realizowanych kontraktów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska
  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny zaistniałych incydentów środowiskowych
  • współpraca w zakresie ochrony środowiska z organami ochrony środowiska administracji publicznej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności ochrona środowiska lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • karta Multisport
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informacje o firmie
STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie - lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.