Focus Hotels Specjalista ds. Rezerwacji sieci hoteli

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista

Ze względu na dynamiczny rozwój działu rezerwacji, który zarządza rezerwacjami 15 hoteli w sieci Focus Hotels , poszukujemy do naszego rosnącego działu specjalisty ds. rezerwacji indywidualnej.

Twój zakres obowiązków
 Aktywna sprzedaż usług hotelowych we wszystkich hotelach sieci.
 Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną oraz obsługa komunikatora na stronie internetowej sieci
 Weryfikacja poprawności już wprowadzonych rezerwacji
 Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów sieci
 Ścisła współpraca z pozostałymi działami sieci oraz hotelami w zakresie rezerwacji
 Udział w projektach realizowanych przez sieć hoteli Focus Hotels
Nasze wymagania
 Wykształcenie średnie
 Minimum roczne doświadczenie w pracy na recepcji lub w rezerwacji hotelowej
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Nienaganna dykcja
 Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
 Dyspozycyjność
 Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Co oferujemy ?
 Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 Praca od pon do pt w godz. 08:00 - 20:00 ( system zmianowy 8h ), wolne weekendy oraz święta.
 Realną możliwość rozwoju w sieci Focus Hotels
 Wyjazdy szkoleniowe oraz integracyjne
( Dbamy o to, aby osoby ambitne działały w naszych strukturach)
 Realny co miesięczny system prowizyjny oparty o wynik grupowy jak i indywidualny
( sam pracujesz na swój wynik )
 Zniżki na pobyty oraz gastronomię w hotelach sieci Focus
 Zniżki na gastronomię w restauracjach w całej Polsce należących do sieci Focus Hotels.
 Zniżka na zakupy w sklepach odzieżowych Quiosque
Informacje o firmie

FOCUS HOTELS S.A.
Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli ?
Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?
Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 250 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?
Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Aktualizacja: 18.05.2023