Specjalista ds. Zarządzania Flotą

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie flotą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.
Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. technicznego.
  • Znajomości zagadnień eksploatacyjnych samochodów.
  • Prawa jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego.
  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office.
  • Mile widziane znajomość obsługi programu Flota Comandor.
Główne zadania na tym stanowisku:
  • Nadzór i organizacja przeglądów parku samochodowego Spółki oraz ocena zasadności wymiany floty samochodowej.
  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji samochodów służbowych przy wykorzystaniu systemu Flota Camandor oraz GPS.
  • Cykliczne sprawdzanie stanu faktycznego pojazdów flotowych w stosunku do przekazywanej dokumentacji.
  • Dbanie o terminową wymianę opon, przeglądy i naprawy eksploatacyjne, mycie samochodów służbowych.
  • Opiniowanie zasadności wniosków o zakup, dzierżawę, wynajem lub leasing pojazdów.
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych, remontowych, rzeczowych i finansowych oraz odpowiedzialność za planowanie i realizację założeń budżetowych w tym zakresie.
  • Dokonywanie bieżącej inwentaryzacji parku samochodowego spółki.
  • Zapewnianie sprawności technicznej pojazdów (remonty, adaptacje, naprawy, serwis).
  • Prowadzenie negocjacji w zakresie umów korporacyjnych dotyczących parku samochodowego Spółki
  • Optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej Spółki.
  • Monitorowanie jakości serwisowania aut, kontrola czynności serwisowych / akceptowanie kosztorysów oraz ich weryfikacja.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju.
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych.
  • Przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”