Specjalista ds. fakturowania i obsługi klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Zakres obowiązków
  • dbanie o sprawny obieg dokumentów i informacji (koordynowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej, obsługa maila i telefonu, przygotowywanie raportów i zestawień )
  • wystawianie i wysyłanie faktur/dokumentów sprzedaży w plikach exel, pdf oraz wysyłanie e-mail
  • kontakt z klientami i przedstawicielami handlowymi (przyjmowanie zamówień e-mailowych i telefonicznych)
  • Tworzenie odpowiednich dokumentów do wysyłek
  • Wystawianie korekt (korekty ilościowe, cenowe, wartościowe, danych),
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • wsparcie zespołu w dodatkowych zadaniach administracyjno-biurowych
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientem
Nasze wymagania
  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość pakiet Microsoft Office
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na współpracę z zespołem
  • Samodzielność w działaniu
  • Wielozadaniowość
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu Comarch ERP XL
  • Znajomość dokumentów handlowych i obrotu nimi,

To oferujemy
  • Ciekawą pracę w atrakcyjnej branży
  • Zatrudnienie na umowie o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, składającym się ludzi z pasją
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki pracy

Benefity
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

CV proszę składać na e-maila: [ukryte]
Informacje o firmie

Zakład Produkcyjny „ ALEXANDER” Piotr Pundzis
Jesteśmy wiodącym producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, działającym na rynku od 45 lat. Nieustannie rozwijamy się szukając nowych pomysłów i niestandardowych rozwiązań. Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę pracy i dlatego cenimy ludzi z poczuciem humoru oraz pewnym dystansem do siebie. Specyfika branży wymaga od nas otwartości na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na: