Specjalista d/s kadr i płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze biuro poszukuje do swojego zespołu kolejnego zmotywowanego pracownika, tym razem specjalisty d/s kadr i płac.

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:
  • wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • praktyczna znajomość Prawa Pracy i przepisów ZUS
  • zdolności analityczne i komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • Obowiązki:
Obowiązki:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, tworzenie list płac, list umów zleceń,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych do systemu kadrowo-płacowego
  • sporządzanie umów o pracę,
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • obsługa programu PŁATNIK
  • pomoc przy innych obowiązkach Działu Kadr i Płac
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich, szkoleń BHP
  • bieżąca kontrola ważności certyfikatów i innych dokumentów uprawniających do wykonywania zawodu oraz pracy na poszczególnych stanowiskach

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  • szkolenia
  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy

Aktualizacja: 27.06.2023